نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
اتفاقات عجیب در یک اردوی مختلط/ هم‌خوابی دختران و پسران دانشجو در یک اتاق!


تاریخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

بسیج دانشجویی پردیس علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به رئیس دفتر مقام معظم رهبری وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ بسیج دانشجویی پردیس علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد.

لازم به ذکر است این اردو که در روزهای 30 و 31 اردیبهشت سال جاری و توسط یکی از اساتید پردیس علوم دانشگاه تهران تحت عنوان اردوی علمی برگزار شده است، با حاشیه هایی تلخ همچون اسکان شبانه و مختلط دانشجویان در یک منزل شخصی همراه بوده است. این اسکان مختلط شبانه در حالی انجام شده است که تعدادی از دانشجویان به این مساله اعتراض نموده اند اما با بی توجهی مسئول اردو مواجه شده است و پس از این بی توجهی چند نفر از دانشجویان پسر داوطلبانه به حیاط مراجعه کرده و شب را در آنجا سپری می کنند و بقیه دانشجویان دختر و پسر جهت خواب در یک اتاق اسکان یافتند.

در این نامه بسیج دانشجویی خواستار پاسخگویی استاد مذکور و مسئولان دانشکده علوم دانشگاه تهران شده است و آورده است: با چنین هتک حرمت هایی آیا هنوز می توان به دانشگاه تهران به عنوان محلی امن برای جوانان این جامعه اعتماد کرد؟ دیگر چه فاجعه ای لازم است تا مسئولین دانشگاه کمی به امنیت اخلاقی دانشجویان در دانشگاه توجه کنند؟

در زیر تصویر نامه بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران به حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی آمده است:

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=13787&tab=rooz